dla domu


Oferta dla domu

Dla domu:

Zapewniamy dostęp do sieci internetowej poprzez łącza światłowodowe oraz radiowe WI-FI.

Klienci posiadający łącza światłowodowe mogą zamówić dodatkowo telewizję cyfrową 3 generacji IPTV oraz domowy numer stacjonarny.

Telewizja 3 generacji charakteryzuję się wysoką jakością obrazu niezależnie od pogody. Ilość dostępnych kanałów jest ogromna i nie ogranicza się do jednej platformy. Szczegóły i ilość dostępnych programów można sprawdzić na stronie www.jambox.pl.

 Dla firmy:

Zapewniamy dostęp do sieci internetowej poprzez łącza światłowodowe oraz radiowe WI-FI. Łącza mogą być symetryczne i asymetryczne o szybkości potrzebnej dla klienta.

Klienci biznesowi otrzymują rutowalny (zewnętrzny) adres IP mogąc dowolnie wykorzystywać łącze na swoje potrzeby. Adres ten przypisywany jest do routera klienta dając obszerne możliwości, a m.in. podgląd monitoringów, dostęp do usług w firmie jak zdalny pulpit, zdalne zarządzanie urządzeniami i usługami.

Klienci podłączeni za pomocą łącz światłowodowych mogą dodatkowo zamówić usługę telefonii stacjonarnej. Nasze urządzenia pozwalają na bezpośrednie podłączenie standardowego telefonu stacjonarnego lub centrali za pomocą złącza RJ-11.

 

Statystyka
Internet światłowodowy - 90%
Internet WiFi - 80%
Telewizja - 60%
Telefon - 40%
Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zbigniew Hałat
Doradca techniczny

Kontakt z klientem, zamawianie usług.

tel: +48 696 640 930

Jakub Ławczys
Doradca techniczny

Serwis, montaże, pomoc dla klienta.

tel: +48 602 246 446

Krzysztof Hałat
Serwisant

Serwis sieci i komputerów, montaże, pomoc dla klienta.

tel: +48 790 750 330